Europejska ruletka online

European Roulette to klasyczny rodzaj gier online w tym gatunku. Ruletka to francuskie słowo oznaczające „małe koło”. Ruletka online składa się z pola gry w formie tabeli z numerami od 0 do 36, a także kół z komórkami o takich samych numerach jak na boisku.

Po tym, jak gracze postawią zakłady na polu gry, koło jest uruchamiane z jednoczesnym odwrotnym obrotem piłki wzdłuż wewnętrznej wnęki. Po krótkim czasie piłka traci prędkość i spada o określoną liczbę. Wygrywają wszyscy gracze, którzy postawili na ten numer. Jak widać, europejska ruletka w kasynie online to bardzo prosta i ekscytująca gra. Głównym celem gracza jest odgadnięcie liczby, na którą spadnie piłka.

Jeśli postawisz na jeden numer, wygrana będzie wynosić od 1 do 35, a więc wnosząc 1 dolara, a po odgadnięciu liczby, wygrana wyniesie 35 dolarów. W tym przypadku możesz umieścić dwie liczby jednocześnie (podzielone), szanse na odgadnięcie liczby wzrosną, ale wygrane będą o połowę mniejsze. Podobnie są zakłady na trzy, cztery, sześć liczb.

Istnieją również zakłady na kursy, w których musisz odgadnąć liczbę czerwoną lub czarną, parzyste lub nieparzyste, małe i duże liczby. Zakłady te są wypłacane od 1 do 2, ale szanse na wygraną w tym przypadku są nieco poniżej 50%.

Możesz testować i grać za darmo na symulatorach, które są prezentowane na naszej stronie internetowej. Jeśli podoba Ci się gra, możesz spróbować grać za pieniądze, musisz iść do kasyna.

Obejrzyj film: Zarabianie W Internecie Ssprawdzony System Na Ruletkę Europejską

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Ruletka kasynowa online