Strategia ruletki online – system Martingale

Prawdopodobnie ruletka w kasynie jest najbardziej znanym, najbardziej intrygującym, najsłynniejszym hazardem, który występuje tylko w arsenale różnych kasyn. Jest tylko ty i mała kula, a twój dalszy los zależy od tego, gdzie się zatrzyma. I to nie ma znaczenia, czy dzieje się to w prawdziwym kasynie, czy w kasynie online. W obu przypadkach gwarancja adrenaliny jest gwarantowana.

Czy można wygrać w kasynie online? Jak pokazuje praktyka, jest to możliwe. Ale do tego trzeba stosować się do pewnego systemu, który ma zastosowanie nie tylko do ruletki, ale także do innych gier hazardowych. Oczywiście sam system to za mało, a jego majestat, incydent lub szczęście nie jest bez znaczenia. Ale to nie znaczy, że system może być zaniedbany. Wręcz przeciwnie, musisz go poprawnie zastosować.

Istnieje kilka strategii gry w ruletkę. Są one połączone jedną rzeczą – wszystkie są modyfikacjami systemu Martingale. Ten system jest jednym z najstarszych, jego istota jest prosta: za każdym razem, gdy przegrasz, powinieneś podwoić zakład. Na przykład: obstawiasz 1 dolara za czerwony, a czarny spadł. Tak więc, należy umieścić na czerwono, ale już 2 dolary. I tak dalej wygrywaj. System wydaje się być prosty, ale … W każdym kasynie rozmiar zakładów jest ograniczony, co może prowadzić do straty i do dość dużego. Podajmy przykład: załóżmy, że wielkość stawki jest ograniczona do 1000 dolarów. Stawiamy sto dolarów – strata; robimy drugi zakład 200 dolarów – znowu przegrywamy, trzeci, czwarty …, a wszyscy przegrywacie, a górny limit jest bliski. W rezultacie przegrywasz. Dlatego system Martingale powinien być używany tylko z solidnym kapitałem rozruchowym, a istnieje możliwość wygranej pięcioma lub sześcioma zakładami.

Bardziej popularne są różne modyfikacje systemu Martingale. Są to takie systemy jak „D'Alembert”, „Kont D'Alembert” i tak dalej. W przeciwieństwie do systemu Martingale, nie opierają się na progresji geometrycznej, ale na postępie arytmetycznym. Wzrost stawki nie występuje dwa razy, ale tylko przez jedną lub kilka jednostek. Tymczasem istota systemów pozostaje niezmieniona – wraz ze wzrostem współczynnika strat. W niektórych systemach stawki wygrywają, w innych pozostają niezmienione. Niektóre systemy są dokładnym przeciwieństwem systemu Martingale'a, w którym, jeśli przegrają, stawki są obniżane, a gdy wygrywają, zwiększają się. Ale zasada się nie zmienia.

Oprócz powyższych systemów istnieją inne strategie gry w ruletkę, a każdy gracz ma własną strategię. Warto również wspomnieć o systemie Smokey, opartym na statystykach. Tylko w przypadku poważnej wygranej musisz wykonać dużą liczbę małych zakładów, aby usystematyzować dane i spędzić dużo czasu na komputerze, aby wyświetlić strategię gry.

Obejrzyj film: Ruletka Online Strategia – Czy to jest tylko ściema?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Ruletka kasynowa online