Fibonacci – strategia ruletki online

Jak wiecie, wiele systemów zostało wynalezionych do gry w ruletkę online. Jednym z nich jest system Fibonacciego. Opiera się na tej samej serii numerów, którą ludzie znali od starożytności. Jest to seria numerów:
1 – 1 – 2 – 3 – 5 – 8 – 13 – 21 – 34 – 55 – 89 – 144 – 233 – 377 – 610 – 987 – 1597 – 2584… ,
w którym każda kolejna liczba jest sumą dwóch poprzednich liczb (2 = 1 + 1, 2584 = 987 + 1597 …). Fibonacci zgrupował i zredagował tę serię liczb, na podstawie której wyprowadził kilka innych twierdzeń. Jego prace są używane nie tylko przez matematyków, są stosowane w sztuce (proporcje), w innych dziedzinach nauki.

Jak można wykorzystać ten rząd do gry w ruletkę? Jeśli znasz system Martingale, zrozumienie zasady Fibonacciego nie będzie trudne. System Martingale zakłada grę w czerwono-czarną, parzystą / nieparzystą grę o 50%, ze stopniowym zwiększaniem stawki, w przypadku przegranej, dwukrotnie, tj. z początkowym zakładem 1 $, powiedzmy, że jest czerwony, po pierwszej stracie obstawiasz 2 $ ponownie na czerwono, nowa strata wynosi 4 $ i tak dalej, w końcu, kiedy staniesz się czarny, zwrócisz wszystkie swoje zakłady, a wygrana wyniesie 1 $ licytować. Podczas wygrywania cykl zakładu powraca do minimum, w naszym przypadku jest to 1 $.

Na tej samej, ale tylko nieznacznie zmodyfikowanej zasadzie, budowana jest strategia Fibonacciego.

Zakłady są również dokonywane po kursie 50% (czerwony / czarny, parzysty / nieparzysty), ale zgodnie z przedstawioną powyżej serią liczb Fibonacciego, tj. każdy kolejny zakład na stratę jest równy sumie dwóch poprzednich.

Kolejna różnica w stosunku do systemu Martingale polega na tym, że gdy wygrywasz nowy zakład, nie wraca do minimum. Konieczne jest zmniejszenie nowej szybkości do „minus” dwóch wartości szeregu liczbowego.
Przykład: początkowy zakład za 1 $, seria strat zwiększyła go do sumy 21 $. Oznacza to, że ósmy zakład wygrał od nas. Nasz następny zakład nie spada do 1 $, ale do 8 $ (szósta liczba serii Fibonacciego „minus dwie liczby od 21), przy wygranej 10 zakładu (89 $), wracamy do zakładu za 34 $. I tak dalej, cykl kończy się, gdy twoje oferty osiągną początkową wartość serii numerów. W naszym przypadku jest to 1 $. Następnie uruchamiasz system zakładów od początku, z minimalnym zakładem.

System ruletki Fibonacciego, w porównaniu z systemem Martingale'a, nie jest zbyt skuteczny pod względem wygranej, czasami twój cykl może zakończyć się minusem, ale niektóre duże wygrane z pomocą tego systemu mogą zrekompensować te straty. Jego przewaga nad systemem Martingale leży gdzie indziej, nie osiągasz tak szybko „pułapu” stawek, maksymalnych limitów. Daje to ogromną przewagę, zwłaszcza przy długiej nie osadzaniu.

Jest również przydatny w przypadku premii do zakładów w dowolnym kasynie online. Czasami usługi te wymagają spełnienia jakichkolwiek warunków (zakładów) w celu skorzystania z tych bonusów. System ten pozwoli ci nie tylko odzyskać bonusy, ale także zyskać na nich zyski. Miłej gry.

Obejrzyj film: Jak wykorzystać Strategię Fibonacci'ego w ruletce.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Ruletka kasynowa online