System „D'Alembert” („Piramida”)

Dawno temu wynaleziono strategię gry w ruletkę w kasynie – d'Alembert, znaną również jako Pyramid. System może być również używany podczas gry w ruletkę w kasynie online. Pomimo pozornej prostoty system gry w ruletkę „d'Alembert” ma swoje własne niuanse i funkcje.

Zgodnie z naszymi odczuciami, pomimo wielkiego wieku, system ten nie jest często używany przez graczy, ponieważ większość początkujących graczy używa najbardziej znanej strategii gry na ruletce „Martingale”

Główną istotą strategii d'Alembert jest zwiększenie tempa, gdy przegrywasz i maleje, gdy wygrywasz. Osobliwość polega na tym, że stawki zwiększają się i zmniejszają nie dwa razy, ale według stawki jednostkowej, to znaczy, jeśli masz początkowy zakład w wysokości 10 USD, wtedy podwyższenie lub obniżenie musi zostać dokonane dla tej kwoty.

Podobnie jak wszystkie inne systemy, strategia ruletki d'Alembert została zaprojektowana z myślą o osiągnięciu dodatniego salda. Przyjrzyjmy się możliwemu postępowi podczas gry w tę strategię.

Oceń numer

Oceń kwotę

Wynik

Ogólny bilans

11$Przegrywa-1$
22$Przegrywa-3$
33$Przegrywa-6$
44$Przegrywa-10$
55$Wygraj-5$
64$Wygraj-1$
73$Wygraj2$

Niewątpliwie, jak każda inna strategia gry w ruletkę online, system D'Alembert (Pyramid) ma swoje wady, polegające na tym, że duża seria strat będzie wymagała tej samej dużej serii wygranych, która może być krótsza niż potrzebujemy . W związku z tym suma strat będzie się kumulować.

Zalecamy, aby spróbować gry z tym systemem w kasynie z kontrolą uczciwości i bonusów, które zwiększą Twoje szanse na całkowitą wygraną.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Ruletka kasynowa online