Strategia ruletki online „Rod”

System „Core” jest najłatwiejszą i najbardziej popularną strategią gry w ruletkę. Miłośnicy kasyn od dawna opanowali go i z powodzeniem stosują zarówno w prawdziwych zakładach hazardowych, jak i na licznych stronach hazardowych. Wypróbuj go, a opanujesz tę strategię, aby Twój sukces i dochody na stole do gry rosły każdego dnia.

Ten system pozwala przewidzieć liczbę, która spadła na ruletkę. W tym przypadku zakład jest zawsze dokonywany na ten sam numer, z tą samą kwotą. Minimalna kwota wymagana do gry w systemie „Core” wynosi 36 żetonów. Aby określić liczbę stawek, należy pominąć kilka startów koła, aż liczba wypadków zostanie powtórzona dwukrotnie.

Rozważmy na przykładzie pracę strategii gry w ruletkę „Core”. Więc obserwujesz spadki liczb. Wśród nich takie liczby jak 14.23,12,33,27,30,23. W tym przykładzie podwójnie narysowana liczba będzie wynosić 23. To jest to, na co musisz postawić, począwszy od następnego obrotu. Każdy spin na numerze 23 należy umieścić na 1 żetonie. Maksymalny czas cyklu będzie 36 razy. Jeśli ta liczba gra wcześniej, zysk gracza wzrośnie bardziej. Jeśli zakład zostanie rozegrany jako ostatni – gracz będzie mógł odzyskać wszystkie zużyte żetony. Tak więc, im wcześniej zakład zostanie zagrany, tym większy będzie zysk.

Jeśli wybrany numer nie zagra przez 36 spinów raz, gracz straci całą stolicę i zostanie zmuszony do ukończenia gry. Po przegranej możesz rozpocząć nową sesję, najpierw określając liczbę zakładów.

Sesja resetowania jest również konieczna po zagraniu zakładu. Następnie musisz ponownie określić stawki obiektu. Aby to zrobić, zacznij obserwować stół hazardowy, poczekaj na podwójny spadek jednego numeru i zacznij umieszczać na nim jeden żeton.

Gdy opanujesz ten system, możesz zwiększyć ilość gotówki w cyklu gry i ustawić duże sumy. W takim przypadku całkowita liczba żetonów powinna być wielokrotnością 36, tak aby w przypadku długiej sesji mogły pokryć wszystkie koszty gracza.

Obejrzyj film: CS:GO kontrakty, czy uda się zarobić? #1

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Ruletka kasynowa online